Apie mus
  /  Apie mus
Istorija

mūsų istorija

DIAMOND STYLE

Mano pačios grožio studijos idėja kilo nuo to momento, kai dirbdama kosmetologe pradėjau suprasti, kad patenkinti ir dėkingi klientai įkvėpė mane dirbti ir kilti naujom idejom. Kurie mielai vėl grįžta už kokybiškas paslaugas ir tiesiog pas mane kaip asmenį.

Su tokia žinia buvo atidaryta „Diamond“ stiliaus studija – žmonėms, norintiems būti laimingiems ir patenkintiems. Kiekviena detalė studijoje buvo apgalvota kliento ir meistro patogumui, kur abi šalys galės mėgautis teikiamomis paslaugomis.

Pati pažangiausia miesto grožio studija. Su unikalia serviso ir kokybės sistema. Mes kiekvieną diena mokomės, augame ir tobulėjame tik dėl Jūsų! Mes padarysime viską, kad Jūs pabuvoje pas mus svečiuose noretumėte sugrįžti!

Apie mus

Diamond style grožio studija

Mūsų studijos paslaugos teikiamos keliomis kryptimis - kirpykla, nagų paslauga, kosmetologija, SPA ir Tatu. Šis paslaugų asortimentas leidžia visiškai džiuginti save ir artimuosius vienoje vietoje. Be paslaugų, taip pat galite įsigyti profesionalių produktų, skirtų tiek namų priežiūrai, tiek profesinei veiklai - juk mes esame oficialūs tokių įmonių kaip „DidierLab“ ir „Nashi“ atstovai, bendradarbiaujame su „Christina“, „Four Reasons“, „Envie“, „Inoar“, „KC professional“. Pagrindiniai mūsų specialistai veda mokymus, meistriškumo kursus apie pažangius mokymus visiems atvykstantiems, dirbantiems grožio srityje, išduodant sertifikatus.